Nasi partnerzy


image descriptionBRITISH COUNCIL ADDVANTAGE Miło nam jest ogłosić że First College of English zostało partnerem British Council w programie ADDVANTAGE VI edycji. Jest to program dla szkół i instytucji współpracujących z British Council w zakresie egzaminów Cambridge. Zapraszamy wszystkich chętnych na nasze kursy intensywne przygotowujące do egzaminów Cambridge zarówno tych dla dzieci ze szkoły podstawowej: Cambridge Young Learners English Tests: STARTERS, MOVERS, FLYERS jak i młodzieży: KET, PET, FCE for Schools. Nasza szkoła przygotowuje uczniów do zdania egzaminów, a także załatwia wszelkie formalności za słuchaczy w zakresie zgłoszenia na egzamin przeprowadzany przez British Council.


 

partner_cambridge

CAMBRIGE UNIVERSITY PRESS  w Polsce jest przedstawicielstwem jednego z najstarszych wydawnictw na świecie i jest znane przede wszystkim z podręczników do nauki języka angielskiego oraz publikacji metodycznych przeznaczonych dla nauczycieli języków obcych. To jedyne wydawnictwo na polskim rynku wydawniczym, które ma prawo do publikowania autentycznych testów egzaminacyjnych przygotowanych przez centrum egzaminacyjne University of Cambridge ESOL Examinations.  First College of English korzysta z podręczników tego wydawnictwa, publikacji związanych z egzaminami Cambridge  oraz dodatkowych materiałów edukacyjnych podnoszących jakość nauczania.  Nasi lektorzy biorą udział w warsztatach metodycznych cyklicznie organizowanych przez przedstawicielstwo  Cambridge University Press w Polsce.


partner_oxford

OXFORD QUALITY jest największym wydawnictwem uniwersyteckim na świecie. Stanowi integralną część Uniwersytetu w Oxfordzie. Już od ponad 500 lat wydaje publikacje na potrzeby Uniwersytetu. Oxfordzkie podręczniki do nauki języka angielskiego wykorzystywane są przez  First College of English  , z dodatkiem materiałów uzupełniających, w tym on-line . Nasi lektorzy korzystają ze wsparcia metodycznego przedstawicielstwa OUP w Polsce zarówno poprzez udział w ogólnych konferencjach metodycznych jak i w warsztatach metodycznych organizowanych cyklicznie specjalnie dla lektorów z naszej szkoły.


partner_macmilan

MACMILLAN EDUCATION. Główna siedziba wydawnictwa Macmillan Education znajduje się w Oxfordzie, jednym z najstarszych ośrodków kultury i nauki na świecie. First College of English korzysta również z wybranych pozycji tego wydawnictwa, głównie dla dzieci i młodzieży. Nasi nauczyciele korzystają z serwisu edukacyjnego onestopenglish.com – banku profesjonalnych materiałów dodatkowych dla nauczycieli języka angielskiego.


partner_longmanPEARSON LONGMAN

WYDAWNICTWO PEARSON LONGMAN W POLSCE  oferuje podręczniki do nauki języka angielskiego oraz słowniki.

First College of English korzysta z publikacji Pearson Longman na każdym poziomie nauczania języka angielskiego, w tym z materiałów multimedialnych oraz książek wykorzystywanych na kursach z zakresu Proffesional English .


partner_the_teacher

THE TEACHER to magazyn edukacyjny dla nauczycieli języka angielskiego, studentów oraz dla wszystkich zainteresowanych kulturą krajów anglojęzycznych. Na treść magazynu składają się między innymi artykuły prezentującezagadnienia i materiały metodyczne z których można skorzystać na lekcji, recenzje książek, przegląd najnowszych osiągnięć i trendów w nauczaniu języka angielskiego.  Polecamy lekturę !