Nasza kadra


Olga Gusakovskaya
Monika Gromek
Marta Miklińska
Agnieszka Nowicka
  InstagramAga NowickaAgnieszka Nowicka, lektorka  Mam na imię Agnieszka i jestem absolwentką studiów filologicznych na Wydziale Anglistyki Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Studiowałam także Etnologię na Uniwersytecie Warszawskim. Z dużą przyjemnością od 2013 roku współpracuję z First College of English. Biorę udział w szkoleniach językowych. Naukę z języka angielskiego rozpoczęłam we wczesnym dzieciństwie. Jako nauczyciel pracuję od 10 lat. Prowadziłam szkolenia językowe w firmach, indywidualne lekcje, a od sześciu lat pracuję głównie z dziećmi i młodzieżą. Prowadzę zajęcia w przedszkolach i szkołach, w tym w przedszkolu integracyjnym wykorzystując elementy dramy.

Jestem nauczycielem z powołania, bardzo lubię swoją pracę. Szczególnie praca z młodymi uczniami przynosi mi dużo satysfakcji. Dzieci bardzo szybko przyswajają nowy język, jeśli jest przedstawiony w ciekawej formie. Dlatego na zajęcia przygotowuję różnorodne materiały (piosenki, gry planszowe i obrazkowe, video). Podczas zajęć staram się zachować pozytywną i przyjazną atmosferę. Jestem też wymagającym nauczycielem wymagam skupienia i zaangażowania podczas zajęć.

Prywatnie jestem mamą siedmioletniej Łucji. Moje hobby to aktywne spędzanie czasu z rodziną, sport i szeroko pojęta sztuka.